Tolkmicko

Tolkmicko

Busy do Niemiec z Tolkmicka i okolic

Szukasz transportu do Niemiec? Wybierz busy Tolkmicko Niemcy oferowane przez licencjonowanego i sprawdzonego przewoźnika jakim jest firma Vanwiatrak. Kursujemy do Niemiec i Holandii cztery razy w tygodniu.Mieszkańców gminy Tolkmicko zabieramy z podanego adresu.Wyjazdy naszymi komfortowymi busami odbywają się zawsze wieczorem około 19:00-20:00.

Mieszkańcy gminy Tolkmicko którzy wybierają nasze busy do Niemiec bardzo często decydują się na połączenie wyjazdu do swoich bliskich w Niemczech ze zwiedzaniem tego pięknego kraju.

Atrakcje które warto zobaczyć wybierając busy Tolkmicko Niemcy:

  • Zamek Neuschwanstein
  • kurort Friedrichshafen
  • Wyspy Fryzyjskie

Podróż z Tolkmicka wiedzie najczęściej trasą na Elbląg ,Chojnice ,Gorzów Wlk i Świecko lub na Grudziądz ,Gniezno ,Poznań i Słubice. Jadąc do Niemiec zachodnich trzeba być przygotowanym na podróż która potrwa 14-16 godzin natomiast z Tolkmicka na południe Niemiec 15-18 godzin.Limit bagażu to dwie walizki na pasażera razem około 50kg i wynika on z warunków bezpieczeństwa.

 

Tolkmicko Niemcy? tylko Vanwiatrak

Jesteśmy firmą znaną ze szczególnej dbałości o bezpieczeństwo.W przeciwieństwie do innych firm ,u nas w każdym busie Tolkmicko-Niemcy jedzie dwóch kierowców którzy zmieniają się na granicy.Oferujemy kursy z adresu zamieszkania do adresu podanego w rezerwacji. Jeździmy bez uciążliwych przesiadek.Posiadamy flotę nowych busów które są regularnie serwisowane w autoryzowanych stacjach obsługi.

 

Sprawdź rozkłady i informację o przewozach:

Braniewo

Elbląg

Stuttgart

Przewiń do góry