Tczew

Tczew

Busy Tczew Niemcy szybsze niż autokar ,tańsze niż samolot

Firma przewozowa Vanwiatrak oferuje Państwu komfortowe usługi transportowe na terenie Polski, Niemiec, Belgii i Holandii. Nasze busy Tczew Niemcy to doskonały wybór dla tych, którzy chcą w dogodny i komfortowy sposób dotrzeć do naszych zachodnich sąsiadów. Jeśli więc szukają Państwo sposobu na szybki powrót do domu po długiej rozłące z rodziną, wyjeżdżają do pracy sezonowej, bądź chcą spędzić wakacje w Niemczech, nasze usługi transportowe będą najlepszym rozwiązaniem.

 

Nasze busy obsługują miasta województw: kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie oraz część Wielkopolski. Z nami dojadą państwo Nie tylko na teren Niemiec, ale również Holandii i Belgii. Dzięki temu, że nasza firma prężnie się rozwija, wciąż powstają nowe trasy.

Przykładowy czas dojazdu Tczew Niemcy :

  • Tczew – Dortmund 12-14 godzin
  • Tczew – Stuttgart 15-17 godzin
  • Tczew – Hannover 9-10 godzin

Jeżeli busy do Niemiec Tczew to powinieneś wybrać firmę Vanwiatrak

Czy to nadal zbyt mało? Oferujemy busy do Niemiec Tczew w niebywale niskich cenach. Za 280 zł dotrą Państwo do celu punktualnie i bezpiecznie. Dodatkowo dla stałych klientów przygotowaliśmy ofertę specjalną. Jeśli więc wybierają się Państwo np. do Monachium, Norymbergi, Frankfurtu nad Menem, czy innych miast na terenie Niemiec południowych i zachodnich, koniecznie zapraszamy do współpracy.  Z naszych usług korzystają nie tylko pracownicy przebywający na terenie Niemiec, ale także turyści chcący zwiedzić piękny kraj naszych zachodnich sąsiadów. Nasze busy to również patent na szybkie i bezpieczne powroty do domu po wielomiesięcznej pracy za granicą.

Busy z Niemiec do Polski cztery razy w tygodniu

Oferujemy również busy z Niemiec do Polski. W ramach podróży z nami gwarantujemy Państwu doskonale wyposażone busy serwisowane tylko u autoryzowanych specjalistów, wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców, którzy zadbają o Państwa bezpieczeństwo. Pracujemy w systemie door to door co oznacza, że dowozimy Państwa z i do konkretnego adresu. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesne busy wyposażone w klimatyzację, która pozwoli przetrwać upał w czasie jazdy, GPS, dzięki któremu szybko i sprawnie dotrzemy na miejsce, WiFi i tablety, które umilą kilkunastogodzinną jazdę oraz wygodne siedzenia, dzięki czemu długa jazda nie będzie udręką.  Wszystko to sprawia, że jazda naszymi busami będzie komfortowa i bezpieczna, pełna miłej atmosfery.

 

Sprawdź rozkłady i informację o przewozach:

Frankfurt nad Menem

Toruń

Grudziądz

 
 
Przewiń do góry