Poznań

Poznań

Nocne busy do Niemiec Poznań

Niemcy do jeden z głównych kierunków wyjazdów Polaków. Nie ważne czy jadą Państwo w celach zarobkowych, biznesowych, czy turystycznych, nasze busy Poznań Niemcy to idealny wybór. Wyjazdy z Poznania na teren Niemiec południowych i zachodnich np.: Monachium, Norymberga, Frankfurt nad Menem , Dortmund, Stuttgart, organizujemy około godz. 1:30 w nocy regularnie co tydzień cztery razy w tygodniu.

Oprócz Poznania i jego okolic, nasze busy do Niemiec jeżdżą również z województwa warmińsko ? mazurskiego, kujawsko ? pomorskiego oraz z Pomorza. Na tym obszarze działalności dojeżdżamy busami pod wskazany adres. Jeśli więc mieszkają Państwo w małej miejscowości pod Poznaniem i szukają transportu do Niemiec, firma Vanwiatrak będzie doskonałym rozwiązaniem.

Przykładowy czas dojazdu Poznań Niemcy :

  • Poznań- Dortmund 8-9 godzin
  • Poznań- Stuttgart 9-11 godzin
  • Poznań- Hannover 5 godzin

Busy Poznań Niemcy najlepiej z Vanwiatrak

Niezawodna flota transportowa to podstawa naszej firmy. Zapewnia nie tylko komfortową jazdę, ale i bezpieczeństwo pasażerów. Nasze busy po dwóch latach ?pracy? wymieniane są na nowe. Dla państwa wygody do dyspozycji oddajemy świetnie wyposażone pojazdy. Znajdziecie tam Państwo nieograniczony dostęp do WiFi oraz tablety. Nie trzeba chyba wspominać, że klimatyzacja w busie na trasie Poznań -Niemcy to podstawa wyposażenia naszych busów. Dzięki tym elementom gwarantujemy miłą, komfortową i bezpieczną jazdę. O ten ostatni element stale dbają również wykwalifikowani kierowcy, którym nie straszna jest jazda w każdych warunkach pogodowych i o każdej porze dnia i nocy. Dodatkowo na czas podróży uzyskują Państwo ubezpieczenie NW. Czegóż chcieć więcej?

Chcesz wysłać paczkę z Poznania  do Niemiec?

Nasza oferta przejazdów to świetna opcja dla tych, którzy chcą szybko, sprawnie i tanio dostać się z Poznania na teren Niemiec. Czyż jazda na własną rękę nie będzie o wiele droższa, a do tego męcząca? Korzystając z naszych usług, wybieracie Państwo najwyższą jakość usług za przystępną cenę.  Proszę pamiętać, że przewóz osób to nasza specjalność. Jeśli z kolei potrzebują Państwo jedynie przekazać paczkę do Niemiec, proszę śmiało dzwonić. Oprócz przewozu osób indywidualnie oraz grupowo, zajmujemy się również przewozem paczek i rzeczy.

Sprawdź rozkłady i informację o przewozach:

Przewiń do góry