Olsztyn

Olsztyn

Komfortowe i szybkie  busy Olsztyn Niemcy

Mamy dla Państwa dobrą wiadomość. Nie musicie już błądzić w Internecie w poszukiwaniu dogodnych połączeń z Olsztyna do naszych zachodnich sąsiadów. Nasze busy Olsztyn Niemcy dowiozą Państwa do wielu miast południowej części tego kraju. Dojeżdżamy między innymi do Stuttgartu, Frankfurtu nad Menem, Monachium i wielu innych. Zawsze od adresu d adresu. Zawsze komfortowo i niedrogo. Jeśli mieszkają Państwo w małej miejscowości w okolicach Olsztyna, nie muszą martwić się o brak połączeń. Dojedziemy w każdy zakamarek, aby zapewnić Państwu najbardziej dogodne połączenie Olsztyn -Niemcy.

Masz w planach wyjazd za naszą zachodnią granicę? Mieszkasz w Olsztynie i szukasz dogodnego połączenia do Niemiec? Bus Olsztyn Niemcy z firmą Vanwiatrak to najlepszy wybór. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesne busy, profesjonalni kierowcy. To wszystko sprawia, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Vanwiatrak to jakość sama w sobie.Wyjazdy do Niemiec we wtorki ,środy (południe Niemiec) ,czwartki i soboty o 18:00.

Przykładowy czas dojazdu busa z Olsztyna do Niemiec :

  • Olsztyn- Essen 13-14 godzin
  • Olsztyn- Stuttgart 14-16 godzin
  • Olsztyn- Kleve 14-15 godzin

Dlaczego nasze busy do Niemiec wyprzedzają konkurencję

To co wyróżnia nas spośród konkurencji, to najwyższa dbałość o Państwa bezpieczeństwo. Korzystamy z nowoczesnej floty. Jako że nasze busy pokonują ogromne odległości na trasie Olsztyn -Niemcy, używane są przez nas maksymalnie dwa lata. Korzystamy tylko z autoryzowanych serwisów. Na dodatek na każdej trasie busy Olsztyn Niemcy wysyłamy po dwóch doświadczonych kierowców, którzy nie potrzebują przerw na odpoczynek. Dzięki temu dojadą państwo we wskazany adres w ekspresowym tempie.

Tani przewóz osób z Olsztyna do Niemiec

Nasze busy do Niemiec kursują cały rok cztery razy w tygodniu. Jesteśmy więc przygotowani nie tylko na srogie mrozy, ale i męczące upały. Każdy bus wyposażony jest w ogrzewanie i klimatyzację, GPS, Wifi i tablety.Przewóz osób do Niemiec z Vanwiatrak to gwarancja najwyższej jakości usług za niewielką cenę. Bus z Olsztyna do Niemiec to koszt jedynie 280-320 zł. Liczne promocje zachęcają naszych klientów do częstego korzystania z naszych usług. Nie wierzysz? Zadzwoń i przekonaj się sam!

Oprócz Olsztyna obsługujemy również inne miejscowości na Warmii i Mazurach, a także na Pomorzu, w województwie kujawsko-pomorskim oraz części Wielkopolski. Zapraszamy do składania rezerwacji online.Obszar który obsługujemy można sprawdzić na mapce.

 

Sprawdź rozkłady i informację o przewozach:

Elbląg

Stuttgart

Ostróda

Przewiń do góry