Monachium

Monachium

Szybkie i bezpieczne busy do Monachium

Jako licencjonowany przewoźnik osób proponujemy Państwu busy do Monachium na trasach Olsztyn – Monachium, Elbląg – Monachium, czy z innych miast na terenie  województwa warmińsko – mazurskiego, czy kujawsko ? pomorskiego. To idealna propozycja dla osób, które szukają szybkiego i sprawdzonego sposobu na transport za zachodnią granicę. Naszych pasażerów dowozimy pod konkretny adres. Bez przesiadek, zbędnych postojów, nie nadszarpując Państwa budżetu.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy nowoczesne busy wyposażone w WiFi i tablety, dzięki czemu kilkunastogodzinna trasa minie Państwu szybko i przyjemnie.Dopełnieniem naszych usług  są doświadczeni  kierowcy, którzy zadbają o Państwa bezpieczeństwo podczas jazdy. Busy do Monachium firmy Vanwiatrak odjeżdżają zawsze punktualnie

Przykładowy czas dojazdu do Monachium :

  • Olsztyn – Monachium 14-16 godzin
  • Braniewo – Monachium 16-17 godzin
  • Elbląg – Monachium 14-16 godzin

BUSY DO MONACHIUM – STOLICY BAWARII

Planują Państwo wyjazd do Monachium? Dobrze się składa. To idealne miejsce, żeby przekonać się, że Niemcy potrafią być naprawdę interesującym krajem. Stolica Bawarii ma do zaoferowania wiele atrakcji. Po pokonaniu blisko 300 stopni kościoła Świętego Piotra przy Rindermarkt 1, mają Państwo szansę ujrzeć niesamowitą panoramę miasta. Zobaczyć będzie  można przede wszystkim  Stare Miasto i Ogród Angielski, największy ogród miejski w Europie. Monachium to również gratka dla wielbicieli motoryzacji, którzy mogą odwiedzić wiele muzeów i wystaw.

Ile kosztuje przejazd z Polski do Monachium?

Firma Vanwiatrak gwarantuje najwyższą jakość usług w najniższej cenie. Za przejazd z Polski do Monachium zapłacą Państwo jedynie 290-320 zł. Wystawiamy paragon i fakturę VAT.  Proszę pamiętać,  że podejrzanie tani bus  oznacza najczęściej oszczędności w postaci jednego kierowcy, czy starych, nieserwisowanych busów. Warto czasem dopłacić kilkanaście złotych więcej, aby bezpiecznie i komfortowo dojechać na miejsce. Vanwiatrak jako prężnie rozwijająca się firma działająca na rynku od wielu lat, może pochwalić się rzetelnością i wiarygodnością. Nie zwlekaj. Zarezerwuj swój bilet już dziś!

Jeśli nadal zastanawiają się Państwo, czy przejazdy z nami to dobry wybór, proszę zapoznać się z opiniami klientów. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie i bezpieczeństwo naszych pasażerów.

 

Sprawdź rozkłady i informację o przewozach:

Frankfurt nad Menem

Elbląg

Olsztyn

 

Przewiń do góry