Frankfurt nad Menem

Frankfurt nad Menem

Busy do Frankfurtu nad Menem 

Firma Vanwiatrak oferuje busy do Frankfurtu nad Menem w korzystnych warunkach przewozów do Niemiec. Przewozimy naszych pasażerów z wskazanego adresu w rezerwacji, pod wskazany adres na terenie Południowych Niemiec. Frankfurt nad Menem jest jedną z najważniejszych metropolii finansowych świata.

Doskonałe ośrodki wypoczynkowe, atrakcje turystyczne w Frankfurcie skuszą nie jednego pasażera do podróży z firmą Vanwiatrak.

Atrakcje w Frankfurcie Nad Menem:

  • Römer
  • Goethe House
  • Alte Oper
  • Main Tower
  • Schirn Kunsthalle Frankfurt

Firma Vanwiatrak oferuje podróże do Bawarii w Niemczech w najbardziej korzystnych cenach!

Dla naszych obecnych jak i przyszłych klientów oferujemy busy na południe Niemiec w najbardziej korzystnych cenach. Systematycznie kursujemy na Południe Niemiec z takich miast jak: Olsztyn, Elbląg, Ostróda, Iława, Braniewo, Lidzbark Warmiński, Grudziądz, Malbork, Toruń, Bydgoszcz. Komfortowo wyposażone busy firmy Vanwiatrak i idealnie dobrane trasy przejazdów skrócą Państwa czas przejazdu pomiędzy Polską, a Południem Niemiec

Dlaczego warto wybrać się na Południe Niemiec?

Południe Niemiec to przede wszystkim bardzo interesujące widoki dla osób podróżujących busami firmy Vanwiatrak. Mogą Państwo zwiedzić Monachium nad Wyżyną Bawarską, lub nawet cieszący się pięknymi krajobrazami Frankfurt nad Menem posiadający Katedrę Cesarską. Warto także odwiedzić Stuttgart i muzeum Porsche.

Sprawdź rozkłady i informację o przewozach:

Frankfurt nad Menem

Stuttgart

Monachium

 

 

Przewiń do góry