Dobre Miasto

Dobre Miasto

Cztery razy w tygodniu busy do Niemiec Dobre Miasto

Busy do Niemiec Dobre Miasto to specjalność licencjonowanego przewoźnika osób jakim jest Vanwiatrak.Dzięki stałym klientom którzy regularnie jeżdżą z nami z Dobrego Miasta nasze busy kursują zawsze cztery razy w tygodniu.Wyjazdy do Niemiec odbywają się we wtorki środy -kurs na południe Niemiec oraz czwartki i soboty wieczorem około 18:00.Koszt przejazdu bus z Dobrego Miasta do Niemiec to od 280zł do miast takich jak Dortmund ,Essen ,Bielefeld do 320zł do miast takich jak Frankfurt nad Menem ,Stuttgart ,Monachium. Zniżki dla osób podróżujących regularnie oraz dla agencji pracy. 

Zapraszamy do podróżowania z nami zarówno osoby które wyjeżdżają w celach zarobkowych jak i rodziny które jadą odwiedzić swoich bliskich i przy okazji zwiedzić ten ciekawy kraj jakim są Niemcy.Zajmujemy się również przewozem paczek żywnościowych.
 • Atrakcje które warto zobaczyć w Niemczech:

  • Baden-Baden
  • Wyspa Muzeów w Berlinie
  • Zamek w Heidelbergu
   
  Komfortowe busy do Niemiec z Chojnic

  Przewóz osób odbywa się bez przesiadek z jednego adresu, do drugiego. Gwarantujemy najniższe ceny na busy do Niemiec z Chojnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, w bezpieczny sposób dojadą Państwo do Niemiec i z powrotem do kraju. Wybieramy zawsze najdogodniejsze trasy, na których zawsze pojawia się dwóch wypoczętych kierowców. Wygodne busy dowiozą państwa do Niemiec szybko, tanio i komfortowo.

Dlaczego z Dobrego Miasta do Niemiec warto jechać z nami?

Bardzo dbamy o bezpieczeństwo.Busy z Dobrego Miasta do Niemiec są regularnie sprawdzane w autoryzowanych stacjach ASO.Nasza flota to tylko nowe busy które pracują maksymalnie dwa lata i po tym okresie wymieniamy je na nowe.Najważniejsza sprawa która wyróżnia nas na tle innych firm przewozowych to fakt,że w każdym naszym busie do Niemiec jest dwóch kierowców którzy zmieniają się na granicy i nie muszą spać w busach.

 

Sprawdź rozkłady i informację o przewozach:

Frankfurt nad Menem

Olsztyn

Lidzbark Warmiński

Przewiń do góry