Chojnice

Chojnice

Nocne busy Chojnice Niemcy

Firma Vanwiatrak to idealne rozwiązanie dla mieszkańców Chojnic, którzy planują wybrać środek transportu jakim są busy Chojnice Niemcy. Dzięki nam, w kilkanaście godzin dostaną się Państwo do jednego z miast południowych Niemiec. Nasze busy jadące na trasie Chojnice – Niemcy południowe dowiozą każdego pasażera pod dokładny adres. Działamy w systemie door to door. Państwo podają adres, my podjeżdżamy na miejsce.  Nasze Busy do Niemiec kursują cztery razy w tygodniu w godzinach nocnych 24:00-1:00. Trasę wiodącą przez malownicze rejony zachodniej Polski oraz Niemiec pokonujemy w 12-14 godzin.

Gwarantujemy przewozy z Chojnic – historycznego miasteczka na południu województwa pomorskiego, w niezwykle zielonych Borach Tucholskich. Okolica sprawia, że Chojnice to idealne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny. Liczne szlaki rowerowe, jeziora, hektary lasów to raj dla lubiących aktywnie spędzać wolny czas.
 • Przykładowy czas dojazdu z Chojnic do Niemiec :

  Chojnice – Essen 10-12 godzin

  Chojnice – Kleve 11-12 godzin

  Chojnice – Norymberga 14-15 godzin

   
   

  Z Vanwiatrak również Niemcy południowe

  Mają Państwo możliwość zwiedzić Niemcy południowe . Wycieczka taka to szansa na odwiedziny w muzeum Mercedesa, czy Porsche w Stuttgarcie. To również okazja na spacer po Monachium ? chyba najbardziej tradycyjnym, ale i nowoczesnym jednocześnie mieście Bawarii, gdzie swojskie klimaty przeplatają się z wyrafinowaną kulturą. To w końcu możliwość poznania Norymbergi ? największego centrum handlowego w Niemczech i ośrodka przemysłowego, słynącego z doskonałych słodyczy, drewnianych ozdób choinkowych i przepysznych kiełbasek norymberskich.

  Komfortowe busy do Niemiec z Chojnic

  Przewóz osób odbywa się bez przesiadek z jednego adresu, do drugiego. Gwarantujemy najniższe ceny na busy do Niemiec z Chojnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, w bezpieczny sposób dojadą Państwo do Niemiec i z powrotem do kraju. Wybieramy zawsze najdogodniejsze trasy, na których zawsze pojawia się dwóch wypoczętych kierowców. Wygodne busy dowiozą państwa do Niemiec szybko, tanio i komfortowo.

   
  niemcy
   
  Bus na trasie Chojnice ? Niemcy to koszt 260-290 zł. Miejsce mogą Państwo zarezerwować za pomocą SMSa. Po otrzymaniu wiadomości zwrotnej, miejsce w naszym busie już na Państwa czeka.  Stali klienci zawsze mogą liczyć na promocyjne ceny. Firma Vanwiatrak gwarantuje najniższe stawki na przejazdy z Chojnic do Niemiec.Mapa przedstawia obszar który obsługujemy.

   

  Sprawdź rozkłady i informację o przewozach:

  Człuchów

  Wałcz

  Stuttgart

Przewiń do góry