mapa

Zalewo

Interesują Cię komfortowe busy do Niemiec Zalewo w dobrej cenie? Wybierz licencjonowanego ,sprawdzonego przewoźnika jakim jest firma Vanwiatrak. Z Zalewa do Niemiec dostaniesz się z nami cztery razy w tygodniu.We wtorki ,czwartki i soboty nasze busy kursują przez Niemcy do Holandii koszt przejazdu np. Zalewo -Dortmund to 280zł. W środy jedziemy na południe Niemiec  koszt przejazdu np. z Zalewa na Bawarię to 320zł.

przewóz osób trójmiasto

Zdecydowana większość naszych klientów to osoby podróżujące do Niemiec do pracy ale mało kto wie,że w tym pięknym kraju jest wiele bardzo ciekawych miejsc do zwiedzenia. Warto o tym pamiętać np. wtedy kiedy jedziemy odwiedzić naszą rodzinę.

Atrakcje które warto zobaczyć jadąc do Niemiec:

  • Zamek Neuschwanstein
  • kurort Friedrichshafen
  • Wyspy Fryzyjskie

W Niemczech Obszar który obsługujemy można zobaczyć na naszej mapie. Busy z Zalewa jeżdżą zarówno do Niemiec zachodnich Dortmund ,Bielefeld ,Essen czy Emmerich jak i do Niemiec południowych Frankfurt nad Menem ,Bawaria .Nasze busy do Niemiec obsługują województwa warmińsko-mazurskie ,kujawsko-pomorskie ,pomorskie i częściowo wielkopolskie.

Request was denied for some reason.

Nasze busy do Niemiec z Zalewa jadą najczęściej trasą na Iławę lub Grudziądz i potem w kierunku Poznania i autostrady A2.Czas podróży do Niemiec zachodnich to około 13-15 godzin do Niemiec południowych 15-16 godzin.Na pokładzie busa jest WIFI oraz tablet na którym można oglądać filmy.Limit bagażu na jednego pasażera to dwie walizki razem około 50kg i bagaż podręczny.

miasto kleve
Request was denied for some reason.

Dlaczego jadąc z Zalewa do Niemiec wybrać nas ?

Jesteśmy firmą znaną z dbałości o bezpieczeństwo.W każdym busie z Zalewa do Niemiec jedzie dwóch kierowców którzy zmieniają się na granicy.Posiadamy flotę nowych ,bogato wyposażonych busów Renault Trafic oraz Opel Vivaro.Wszystkie samochody są serwisowane na bieżąco w autoryzowanych stacjach obsługi.Busy użytkujemy maksymalnie dwa lata.Oferujemy kursy bez przesiadek i z adresu pod adres również z okolic Zalewa.

Sprawdź rozkłady i informację o przewozach: