mapa

Stuttgart

busy na południe Niemiec Stuttgart

Licencjonowany przewoźnik Vanwiatrak oferuję  busy do Niemiec i Holandii ,a od lipca 2016 również busy na południe Niemiec , jednym z najczęściej odwiedzanych kierunków jest STUTTGART.Jest to piękna metropolia około 600 000 mieszkańców wg. Organizacji Narodów Zjednoczonych. Stolica i największe miasto kraju związkowego Badenia-Wirtembergia, siedziba rejencji Stuttgart oraz regionu Stuttgart.

maxresdefault

Większość naszych klientów jedzie z nami do Stuttgartu w celach zarobkowych ,jednak w tym pięknym mieście jest wiele ciekawych obiektów do zwiedzania.

Atrakcje w Stuttgarcie:

  • Muzeum Porsche
  • Wilhelma
  • Schlossplatz
  • Staatsgalerie Stuttgart
  • Mercedes-Benz Arena

Firma Vanwiatrak oferuje podróże do Bawarii w Niemczech w najbardziej korzystnych cenach!

Request was denied for some reason.

Nasze busy na południe Niemiec kursują regularnie ,co tydzień ,dzięki temu mamy dobrą ofertę dla firm wysyłających pracowników do Niemiec w systemach zmianowych np. opiekunki dla osób starszych.Działamy w systemie door to door ,zabierzemy Cię z adresu i zawieziemy pod adres ,może być miasto Stuttgart lub okolice.Obszar który obsługują nasza busy pokazany jest na naszej mapie.Najczęściej wybierają nas klienci woj. warmińsko-mazurskiego ,pomorskiego oraz kujawsko pomorskiego z miast takich jak Olsztyn ,Elbląg ,Mrągowo ,Braniewo ,Grudziądz czy Pasłęk.

Neues Schloss, Schlossplatz, Stuttgart, Baden-Württemberg, Deutschland

Dlaczego warto wybrać nas na Południe Niemiec?

Trasa np. busy  Olsztyn -Stuttgart  to odległość zwykle około 1200-1300km i z przerwami to kilkanaście godzin jazdy.Vanwiatrak to firma znana z dbałości o bezpieczeństwo dlatego w każdym kursie oferujemy dwóch wypoczętych kierowców.Busy którymi nasi klienci pokonują trasę np Elbląg – Południe Niemiec są zawsze rygorystycznie sprawdzane ,serwisowane tylko w ASO i pracują najwyżej 2lata po tym okresie są wymieniane na nowe.

Sprawdź rozkłady i informację o przewozach:

Request was denied for some reason.