mapa

Orneta

Szybkie i bezpieczne busy do Niemiec Orneta

Firma Vanwiatrak to sprawdzony licencjonowany przewoźnik który oferuję busy do Niemiec Orneta.Nasze busy kursują z tego pięknego warmińskiego miasta trzy razy w tygodniu.Wyjazd do Niemiec z Ornety około 19:00.W Polsce trasa wiedzie przez Elbląg ,Chojnice ,Słubice -granica lub Ostróda ,Toruń ,Poznań i Słubice -granica.Czas przejazd z Ornety do miast takich jak Essen czy Dortmund to około 13 godzin.Dojazd do miejscowości w Niemczech południowych takich jak Stuttgart to około 14-16 godzin.Koszt wyjazdu 280zł, Niemcy południowe 320zł.

czarny bus

Z Ornety do Niemiec podróżują z nami zarówno osoby które jadą do pracy jak i ich rodziny które często łączą wyjazd w odwiedziny do bliskich ze zwiedzaniem.Niemcy są istnym rajem dla turystów ,wystarczy mieć tylko czas i pieniądze ;).

Atrakcje które warto zobaczyć w Niemczech:

  • Zamek w Heidelbergu
  • Europa-Park w Rust
  • Schwarzwald

Obszar który obsługujemy można zobaczyć na naszej mapie. Busy zabierają podróżnych z województwa warmińsko-warmińskiego ,pomorskiego kujawsko-pomorskiego oraz wielkopolskiego.Oferujemy bardzo korzystne warunki dla opiekunek które zmuszone są podróżować często oraz dla agencji pracy w Niemczech.

Usage limits exceeded.

Vanwiatrak to firma bardzo popularna w Ornecie, na tle konkurencji wyróżnia nas dbałość o klienta oraz solidność.Jeżeli zamówisz u nas busa i dostaniesz potwierdzenie SMSem to możesz mieć pewność że dojedziesz na miejsce.Wieloletnie doświadczenie w przewozie osób bus z Ornety do Niemiec pozwoliło nam na wypracowanie skutecznych metod pracy.

dortm nocą

Usage limits exceeded.

Dlaczego nasze busy do Niemiec Orneta są najlepsze?

Na każdej trasie do Niemiec jedzie dwóch wyspanych kierowców zmieniają się na granicy,a nie jeden który śpi w busie tak jak w konkurencyjnych firmach.Busy są nowe z salonu i używane tylko dwa lata ,po tym okresie są wymieniane na nowe.Zabieramy z pod adresu z Ornety i z okolic nawet z najmniejszych miejscowości ,a nie z dworca PKP.Jeździmy bezpiecznie ,szybko i bez uciążliwych przesiadek.

Sprawdź rozkłady i informację o przewozach: