mapa

Morąg

Szybkie i bezpieczne busy Morąg Niemcy

Mieszkańcy Morąga nie muszą już martwić się brakiem dogodnego połączenia do Niemiec. Busy Morąg Niemcy dowiozą Państwa pod konkretny adres na terenie największych miast Niemiec. Posiadamy nowoczesną flotę najbardziej znanych marek. Nasze auta są nowe i świetnie wyposażone. Od dziś kilkunastogodzinna jazda nie musi być męką. Wygodne, klimatyzowane i czyste busy, kameralne towarzystwo i doświadczeni kierowcy. To wszystko sprawia, że podróż do Niemiec stanie się przyjemna.

bus-do-holandii

Nie chcą Państwo wydawać kosmicznej sumy pieniędzy na przejazd? A może boją się Państwo latać samolotem? Nic straconego. Firma Vanwiatrak wszystko załatwi. Cena przejazdu z Morąga do Niemiec od 280 zł lub od 320zł Niemcy południowe. Jako licencjonowany przewoźnik wystawiamy paragony i faktury VAT. Dzięki temu podczas każdej podróży zyskują Państwo ubezpieczenie NW.

 

Komfortowe Busy do Niemiec z Morąga

Busy do Niemiec z Morąga odjeżdżają cały rok. Mieszkańcy „krainy nieodkrytych tajemnic” mogą się więc cieszyć dogodnym połączeniem za przystępną cenę. Dbamy o naszych stałych klientów i opiekunki regularnie jeżdżące do pracy za zachodnią granicę, gwarantując atrakcyjne promocje. Zadzwoń i dowiedz się co możemy ci zaoferować! Zaufało nam już wiele klientów, którzy regularnie korzystają z naszych usług. Przyszła pora na ciebie! Jesteśmy wiarygodną firmą transportową, która działa na rynku od wielu lat. Podstawą naszej działalności jest przewóz osób. Jeśli jednak chcesz dostarczyć paczkę na teren Niemiec pod wskazany adres, nie ma problemu. Tym też się zajmiemy!

Usage limits exceeded.

 

Aby zarezerwować przejazd wystarczy wysłać SMSa na numer +48 794 180 600. Wiadomość zwrotna oznacza, że miejsce w komfortowym busie już na Państwa czeka!Limit bagażu na jednego pasażera to dwie walizki razem około 50kg i bagaż podręczny.Busy z Morąga odjeżdżają około godz. 19:00 cztery razy w tygodniu.Obszar który obsługujemy oraz dni wyjazdów na naszej mapie.

miasto kleve

Usage limits exceeded.

Do Niemiec z adresu pod adres

Wyjeżdżasz do pracy sezonowej? Planujesz odwiedzić rodzinę na terenie Niemiec? A może masz ważną sprawę do załatwienia i szukasz szybkiego i punktualnego transportu? Jako profesjonalny przewoźnik w bezpieczny sposób dowieziemy Państwa we wskazany adres. Bez przesiadek i postojów przeznaczonych na drzemkę kierowcy. Dla podwyższenia komfortu i bezpieczeństwa, na każdą trasę wysyłamy po dwóch wypoczętych kierowców.  Bo przecież bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Sprawdź rozkłady i informację o przewozach: