mapa

Lidzbark Warmiński

Nasze busy do Niemiec Lidzbark Warmiński startują zawsze o 18:00

Licencjonowany przewoźnik międzynarodowy jakim jest Vanwiatrak oferuję busy do Niemiec Lidzbark Warmiński  w bardzo atrakcyjnych cenach.Wyjazdy z Lidzbarka Warmińskiego odbywają się zawsze wieczorem około 18:00 cztery razy w tygodniu: wtorek ,środa -kurs na południe Niemiec oraz czwartek i sobota.Busy do Niemiec z Lidzbarka warmińskiego jeżdżą z adresu pod adres i bez przesiadek.

przewóz osób trójmiasto

Zapraszamy do podróżowania z nami zarówno osoby które wyjeżdżają w celach zarobkowych jak i rodziny które jadą odwiedzić swoich bliskich i przy okazji zwiedzić ten ciekawy kraj jakim są Niemcy.Zajmujemy się również przewozem paczek żywnościowych.

Atrakcje które warto zobaczyć w Niemczech:

  • Jezioro Bodeńskie
  • Skała Lorelei
  • Katedra w Kolonii

Firma Vanwiatrak oferuje podróże do różnych części Niemiec zarówno do Zagłębia Rhury jak i Bawarii  w najbardziej korzystnych cenach!Obszar który obsługujemy można zobaczyć na naszej mapie.

Request was denied for some reason.

Do Niemiec nasze busy jadą z województw warmińsko-mazurskiego ,pomorskiego oraz z kujawsko-pomorskiego.Najczęściej z takich miast jak: Olsztyn, Elbląg, Ostróda, Iława, Braniewo, Lidzbark Warmiński, Grudziądz, Malbork, Toruń, Bydgoszcz. Doświadczenie ,komfortowo wyposażone busy firmy Vanwiatrak i idealnie dobrane trasy przejazdów pozwalają nam być liderem przewozu osób busami do Niemiec

widok essen
Request was denied for some reason.

Dlaczego Vanwiatrak jeżeli wybieramy busy do Niemiec Lidzbark Warmiński?

Wyróżnia nas to ,że bardzo dbamy o bezpieczeństwo naszych usług, busy do Niemiec Lidzbark Warmiński jadą zawsze z dwoma kierowcami na pokładzie.Kierowcy zmieniają się na granicy w Świecku i śpią w hotelu ,a nie jak w większości innych firm w busach.Busy są nowe i jeżdżą maksymalnie 2lata potem wymieniamy je na nowe.Przez cały czas eksploatacji samochody są regularnie serwisowane w ASO.

Sprawdź rozkłady i informację o przewozach: