mapa

Chojnice

Nocne busy Chojnice Niemcy

Firma Vanwiatrak to idealne rozwiązanie dla mieszkańców Chojnic, którzy planują wybrać środek transportu jakim są busy Chojnice Niemcy. Dzięki nam, w kilkanaście godzin dostaną się Państwo do jednego z miast południowych Niemiec. Nasze busy jadące na trasie Chojnice – Niemcy południowe dowiozą każdego pasażera pod dokładny adres. Działamy w systemie door to door. Państwo podają adres, my podjeżdżamy na miejsce.  Nasze Busy do Niemiec kursują cztery razy w tygodniu w godzinach nocnych 24:00-1:00. Trasę wiodącą przez malownicze rejony zachodniej Polski oraz Niemiec pokonujemy w 12-14 godzin.

Gwarantujemy przewozy z Chojnic – historycznego miasteczka na południu województwa pomorskiego, w niezwykle zielonych Borach Tucholskich. Okolica sprawia, że Chojnice to idealne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny. Liczne szlaki rowerowe, jeziora, hektary lasów to raj dla lubiących aktywnie spędzać wolny czas.

Przykładowy czas dojazdu z Chojnic do Niemiec :

  • Chojnice – Essen 10-12 godzin
  • Chojnice – Kleve 11-12 godzin
  • Chojnice – Norymberga 14-15 godzin

Z Vanwiatrak również Niemcy południowe

Mają Państwo możliwość zwiedzić Niemcy południowe . Wycieczka taka to szansa na odwiedziny w muzeum Mercedesa, czy Porsche w Stuttgarcie. To również okazja na spacer po Monachium ? chyba najbardziej tradycyjnym, ale i nowoczesnym jednocześnie mieście Bawarii, gdzie swojskie klimaty przeplatają się z wyrafinowaną kulturą. To w końcu możliwość poznania Norymbergi ? największego centrum handlowego w Niemczech i ośrodka przemysłowego, słynącego z doskonałych słodyczy, drewnianych ozdób choinkowych i przepysznych kiełbasek norymberskich.

Request was denied for some reason.

Komfortowe busy do Niemiec z Chojnic

Przewóz osób odbywa się bez przesiadek z jednego adresu, do drugiego. Gwarantujemy najniższe ceny na busy do Niemiec z Chojnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, w bezpieczny sposób dojadą Państwo do Niemiec i z powrotem do kraju. Wybieramy zawsze najdogodniejsze trasy, na których zawsze pojawia się dwóch wypoczętych kierowców. Wygodne busy dowiozą państwa do Niemiec szybko, tanio i komfortowo.

niemcy
Request was denied for some reason.

Bus na trasie Chojnice ? Niemcy to koszt 260-290 zł. Miejsce mogą Państwo zarezerwować za pomocą SMSa. Po otrzymaniu wiadomości zwrotnej, miejsce w naszym busie już na Państwa czeka.  Stali klienci zawsze mogą liczyć na promocyjne ceny. Firma Vanwiatrak gwarantuje najniższe stawki na przejazdy z Chojnic do Niemiec.Mapa przedstawia obszar który obsługujemy.

Sprawdź rozkłady i informację o przewozach:

co jest dla Ciebie najważniejsze przy wyborze przewoźnika

View Results

Loading ... Loading ...