mapa

Bydgoszcz

Cztery razy w tygodniu busy Bydgoszcz Niemcy

Mieszkasz w Bydgoszczy i planujesz przejazd do Niemiec, ale kompletnie nie wiesz jak się tam dostać? Oferujemy najwyższej jakości busy Bydgoszcz Niemcy. Z firmą Vanwiatrak w dogodny sposób dostaniesz się ze wskazanego adresu na teren południowych Niemiec. Z naszą pomocą zwiedzisz największe miasta tej części Niemiec jak Monachium, Stuttgart czy Norymbergę. Ujrzysz górzyste rejony Bawarii, odwiedzisz niezwykłe zamki górujące nad zielonymi dolinami, wypijesz narodowy trunek na festiwalu Oktoberfest.  Oczywiście oprócz turystów, z naszych przewozów bardzo często korzystają pracownicy, którzy zagrzali miejsce w jednej z niemieckich miejscowości.

bus trafic

Wysyłamy busy do Niemiec z pięknego miasta Bydgoszcz – miejsca, gdzie secesyjne budynki przeplatane są zielonymi parkami i nowoczesnymi biurowcami. Gdzie XIV-wieczna starówka, czy kwitnąca Wyspa Młyńska przyciąga spacerowiczów pragnących zrelaksować się z dala od gwarnych ulic. Dzięki naszym przewozom w dogodny sposób wrócisz również z Niemiec do swojej rodzinnej Bydgoszczy.

Przykładowy czas dojazdu Bydgoszcz Niemcy :

  • Bydgoszcz – Dortmund 10-12 godzin
  • Bydgoszcz – Stuttgart 14-16 godzin
  • Bydgoszcz – Hannover 8-9 godzin

Dlaczego na trasie Bydgoszcz -Niemcy powinieneś wybrać firmę Vanwiatrak?

Nasze busy jadące na trasie Bydgoszcz – Niemcy zapewniają bezpośredni przejazd z i do miejsca docelowego na południe Niemiec. Gwarantujemy bezpieczeństwo i wygodę. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych busów, które wymieniamy co dwa lata. Na każdej trasie jedzie dwóch doświadczonych kierowców, którzy zmieniają się na trasie. Nie tracicie więc Państwo czasu na drzemki kierowców na stacjach benzynowych. Bezpośredni przejazd sprawi, że dojadą Państwo we wskazane miejsce w ekspresowym tempie. Dzięki temu, że jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem, wraz z biletem nabywają Państwo ubezpieczenie NW. Na życzenie wystawiamy również fakturę VAT.

Request was denied for some reason.

Kiedy jadą busy z Bydgoszczy do Niemiec?

Nasze busy Bydgoszcz – Niemcy odjeżdżają regularnie w każdy wtorek ,środę ,czwartek i sobotę o godzinie 23:00 . Z kolei do Bydgoszczy odjeżdżamy w środy ,czwartki ,piątki i niedziele o godzinie 18-24:00. Cena biletu wynosi od 260-320zł. Rezerwację miejsc mogą Państwo składać za pomocą SMS. Jeśli dostaną Państwo SMSa zwrotnego, oznacza to, że miejsce już na Państwa czeka. Warto podkreślić, że dla opiekunek pracujących na terenie Niemiec oraz agencji pracy, zawsze znajdzie się jakaś korzystna oferta na przejazdy busem.

wuppertal koejka
Request was denied for some reason.

Jeśli nadal zastanawiają się Państwo, czy przejazdy z nami to dobry wybór, proszę zapoznać się z opiniami klientów. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie i bezpieczeństwo naszych pasażerów.

Nasze busy do Niemiec odjeżdżają nie tylko z Bydgoszczy, ale również z innych miast województwa kujawsko-pomorskiego, z Pomorza oraz Warmii i Mazur. Ma mapie zaznaczony jest obszar który obsługujemy .Zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź rozkłady i informację o przewozach:

co jest dla Ciebie najważniejsze przy wyborze przewoźnika

View Results

Loading ... Loading ...