Braniewo

Braniewo

Busy do Niemiec Braniewo z adresu pod adres

Przewoźnik Vanwiatrak oferuje komfortowe busy do Niemiec Braniewo cztery razy w tygodniu.Wyjazdy odbywają się z pod adresu w Braniewie wieczorem około godziny 18-19:00.Kursujemy regularnie co tydzień przez cały rok i nigdy nie odwołujemy kursów.Cena przejazdu zależy od miasta do którego jedziemy np. bus Braniewo Berlin to 280zł, bus Braniewo Frankfurt nad Menem to koszt 330zł.

Z Braniewa do Niemiec jeżdżą z nami głównie osoby które jadą w celach zarobkowych ,opiekunki dla osób starszych ,spawacze ,budowlańcy oraz osoby do sezonowych prac rolniczych.Jest jednak spora ilość osób które jadą odwiedzić swoje rodziny i przy okazji zobaczyć ten piękny kraj.

Atrakcje które warto zobaczyć w Niemczech:

  • Zamek Scharfenstein
  • Reichstag i Brama Brandenburska
  • Steinwasenpark

Busy do Niemiec z Braniewa jadą najczęściej przez województwa warmińsko-mazurskie ,pomorskie ,kujawsko-pomorskie oraz wielkopolskie .Najszybsza trasa wiedzie przez Elbląg ,Malbork ,Chojnice i Świecko.Podróż z Braniewa nie należy do najkrótszych ponieważ jadąc do Niemiec klient będzie przeważnie wsiadał do busa jako pierwszy, a jadąc do Braniewa będzie wysiadał jako jeden z ostatnich, wynika to z geografii.

Dlaczego busy Braniewo Niemcy z Vanwiatrak ?

Mamy wieloletnie doświadczenie w przewozach międzynarodowych.Nasze busy Braniewo Niemcy zawsze są rygorystycznie serwisowane w autoryzowanych stacjach obsługi.Jeździmy busami NOWYMI i użytkujemy je nie więcej niż dwa lata ,potem wymieniamy na nowe.W każdym kursie do Niemiec czy Holandii jedzie dwóch kierowców,najczęściej jeden jedzie przez Polskę ,a drugi wypoczęty zmienia pierwszego na granicy.Z Braniewa do Niemiec jeździmy w systemie door to door i bez przesiadek.

 

Sprawdź rozkłady i informację o przewozach:

Elbląg

Lidzbark Warmiński

Stuttgart

 
 
Przewiń do góry